Prof.Dr.Cumali Aktolun hangi hastanede

Prof.Dr.Cumali Aktolun hangi hastanede

Prof.Dr.Cumali Aktolun hangi hastanede çalışmaktadır sorusunun cevabı: Prof.Dr.Cumali Aktolun, herhangibir hastaneye bağlı olarak çalışmamaktadır. Prof.Dr.Cumali Aktolun, hastalarını, İstanbul’daki TiroCenter Tiroid Merkezinde kabul etmektedir. Tirocenter Tiroid Merkezinde, tiroid hastalıkları ile ilgili, ameliyat hariç, her türlü tetkik ve tedavi yapılmaktadır. Prof.Dr.Cumali Aktolun, tiroid kanserli hastalarını, hastaların istek ve imkanlarını da dikkate alarak İstanbul’daki belirli hastanelerde tedavi ve takip etmektedir.

Prof.Dr.Cumali Aktolun tarafından muayene olmak için lütfen randevu alınız. Randevusuz muayene, veya hangi amaçla olursa olsun “görüşme” mümkün değildir. Randevu talebi için sadece telefonla başvurunuz; e-posta ile randevu verme imkanı söz konusu değildir.

Prof.Dr.Cumali Aktolun Randevu İçin Telefon: 0212-351 51 39

Prof.Dr.Cumali Aktolun iletişim bilgileri

  • Telefon: 0212-351 5139
  • Faks: 0212 351 99 40
  • E-Posta: aktolun@aktolun.com
  • Adres: TiroCenter Nükleer Tıp ve Tiroid Merkezi (www.tirocenter.com),
    Belediye Sitesi, Menekşe 1 Blok, Daire 3, Etiler, İstanbul
    (Akmerkez Ulus kapısı karşısı)
  • Ayrıca e-posta ile tetkiklerinizi gönderip hastalığınız hakkında bilgi vererek ‘Size yapılan teşhis ve tedavi yöntemlerinin doğru olup olmadığını, doktorunuzun konuya doğru yaklaşıp yaklaşmadığını, neden böyle bir tedavi uyguladığını’ ve hastalığınızla ilgili yorum yapmamı, size tedavi önermemi talep etmeyiniz. Bu soruların çoğu meslek etiği arasından uygun olmadığı gibi hastalığınızla ilgili e-posta yoluyla size öneride bulunmam tıbbi ve hukuki açıdan sakıncalıdır.